Novinky

Na této stránce vám přinášíme aktuální informace určené pro hráče, sportovce a veřejnost.

Máme za sebou další kolo mistrovských utkání našich mužstev, která se odehrála o víkendu 14. - 15.4.2018 na stadionu ve Březové a na hřištích našich soupeřů.

• A mužstvo TJ Sokol Březová nad Svitavou - Rohozná     4 : 1
  • Malá kopaná podlehla mužstvu FC Brťov na jeho půdě 2 : 3
  • Mladší přípravka obsadila druhé místo na turnaji v Jevíčku, kde o prví místo přišla po prohře 5:6 s Morašicemi z gólu, který naši chlapci obdrželi v poslední minutě utkání
  • Starší přípravka získala na svém prvním jarním turnaji první místo, když v prvním utkání remizovala s Hradcem nad Svitavou 1 : 1, dále postupně vyhrála 5 : 1 nad domácí  Čistou a 2 : 1 nad Svitavami B

Další jarní kolo mistrovských utkání je na pořadu o víkendu 21. - 22.4.2018.

V příštím kole sehraje naše A mužstvo své utkání na půdě Borové. Zápas se odehraje v sobotu 21.4.2018 od 16:30 hodin.

V sobotu zajíždí mužstvo žáků na své utkání do Dolního Újezda. Zápas se odehraje 21.4.2018 od 10 hodin.

V sobotu zajíždí mužstvo malé kopané na hřiště FC PICCOLO Č. Hora . Zápas se odehraje v sobotu 21.4.2018 od 16:00 hodin.

V sobotu sehraje svůj druhý jarní turnaj mužstvo mladší přípravky, které přivítá soupeře z Jaroměřic, Borové a Svitav B. Turnaj se odehraje 21.4.2018 od 10 hodin na stadionu ve Březové nad Svitavou.

V neděli odehraje svůj další turnaj mužstvo starší přípravky, které odjíždí na turnaj do Janova, který začíná 22.4.2018 od 9:30 hodin.

MAŽORETKY MARCIPELKY OPĚT BODOVALY :

V sobotu 10.3.2018 jsme se zúčastnily celorepublikové  Taneční soutěže Let's Dance v Letovicích. Soutěžily jsme v kategorii mini - děti a děti. Skupiny BABIES-A  i skupina CADETS- A získaly krásné 2. místo. Děvčata nelení a připravují se svědomitě na další soutěž v měsíci dubnu.