Vážení sportovní přátelé,

máme za sebou poslední jarní fotbalový víkend, ve kterém sehrála svá utkání naše mužstva.

A mužstvo zvítězilo v boji o první místo na domácím hřišti nad celkem Jaroměřic 2 : 0 a zaslouženě si došlo k titulu přeborníka okresu Svitavy za rok 2018-2019. Od příštího roku budete mít možnost sledovat počínání našich hráčů v krajské 1.B třídě.

Dorost čekal, jak dopadne poslední zápas mezi Kunčinou a Luží a díky tomu, že Kunčina podlehla soupeři z Luže 0 : 1 obsadili naši dorostenci celkové druhé místo v rámci meziokresního přeboru. Je to velmi krásné umístění a GRATULUJEME.

Žáci padli v posledním domácím zápase s celkem Horní Újezd/ Morašice 1 : 2. Nic to však nemění na skutečnosti, že naši žáci obhájili v kategorii U15 loňské druhé místo. Gratulujeme

Starší přípravka letos potvrdila svoji sílu a je taktéž přeborníkem okresu pro rok 2018-2019.

Mladší přípravka obhájila svoji pozici z loňského roku a obsadila celkové třetí místo v rámci okresu Svitavy. Je to velmi pěkné uvístění. GRATULUJEME.

Malá kopaná v v neděli 15.6.2019 porazila tým  MK BANÁNI Rájec 6 : 0, což znamená sedmou výhru v řadě. SUPER pánové.

Příští týden 22.6.2019 proběhne v areálu TJ od 15 hodin rozloučení s letošní fotbalovou sezónou. Přijďte se s námi pobavit a strávit pěkné sobotní odpoledne.