Vážení sportovní přátelé,

Další fotbalový víkend je za námi a proto Vám nabízíme menší shrnutí.
Nedělní dopolední zápasy asi nejlépe zvládl oddíl starších žáků, který naplno bodoval na hřišti Jevíčka, kde i v oslabené sestavě zvítězil poklidným výsledkem 3:1.
Góly: 2*Nedoma Jakub, Reichl
Tým mužů pořád jede ve své úchvatné vítězné sérii, když po penaltovém rozstřelu zvítězil tentokrát na půdě Žichlínku 2:1 a prodloužil tak svoji vítěznou sérii na neočekávaných 5 zápasů v řadě!!
Gól: Kučera
A chuť si částečně zpravila i malá kopaná, která proti FC Velenovu vydřela vysokou remízu 4:4.
Odpolední zápas dorostenců proti Moravské Třebové “B” se nesl již v jiném duchu než minulý víkend a díky produktivitě na konci prvního poločasu si dorostenci přivezli vítězství proti poslednímu celku tabulky 4:3.
Góly: 2*Bureš, Štoudek, Říkovský

A co se chystá na následující víkend?

Následující víkend nás čekají tyto zápasy. Sobota bude na Březovském hřišti velmi fotbalová, jelikož se na něm odehrají rovnou 3 soutěžní utkání za sebou.
Od 10:00 budou hrát starší žáci proti Křenovu/ Dlouhá Loučka a budou se snažit si upevnit svoji první pozici v okresní soutěži.
Od 12:30 poté budou hrát dorostenci proti celku Sokol Němčice/Sk Sloupnice, který se nachází pouze 3 body před nimi.
A fotbalovou sobotu zakončí muži, kteří se od 15:30 budou snažit prodloužit svou neporazitelnost již na 6 zápasů v řadě proti soupeři ze Sloupnice.
V neděli bude hrát starší přípravka od 10:00 turnaj ve Březové a mladší přípravka bude hrát turnaj od 9:30 v Němčicích.
A v neděli venku na hřišti Kněževse odehraje i své utkání malá kopaná od 10:00.

Srdečně Vás zveme na všechna naše utkání a těšíme se, že nám poslední víkend v září vyjde podle představ.