Mažoretky

PARDUBICKÝ KRAJ NÁM POMÁHÁ

Vážení přátelé, chtěli bychom vás touto cestou informovat, že díky podpoře Pardubického kraje, který nám poskytuje finanční podporu v roce 2020, bylo možné dále rozvíjet sportovní činnost dětí a mládeže i v dalších sportovních odvětvích. Pardubický kraj přispívá i na chod našich družstev mažoretek.

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO :

Mažoretky Marcipelky z Březové nad Svitavou vznikly v roce 2015 pod novými vedoucí Moniky Čermákové a Leony Markové. V říjnu v roce 2015 jsme převzaly skupinu mažoretek v počtu 12 holčiček po ukončení mažoretek pod vedením Lenky Bednářové .

SOUČASNOST :

Skupina mladých a šikovných holčiček se k dnešnímu dni rozrostla do neuvěřitelného počtu a to 42 holčiček. Během této krátké doby se snažíme každou novou sezonu zdokonalovat a zlepšovat se . Během těchto sezon jsme získaly několik úspěšných pohárových , medailových ocenění na různých soutěží a akcí . Nejen , že cvičíme formace , ale také i miniformace – sola a dua .

NAŠE DRUŽSTVA :

Jednotlivá družstva se během každé jednotlivé sezony připravují na vystoupení , přehlídky a soutěže , trénují choreografie, učí se nové prvky a zdokonalují se. Všechna družstva oddílu se setkávají na společných trénincích či soustředěních, kde hrají i společné hry , ale především se soustředí na taneční průpravu , gymnastiku , pochod a práci s hůlkou .

• Mažoretky Marcipelky Březová nad Svitavouje rozděleno do několika skupin dle věku a výkonnosti děvčátek :

1) Skupina BABIES-B ( 3-6 let )

2) Skupina BABIES-A ( 6-9 let )

3) Skupina CADETS-A ( 9-13 let )

TRÉNINKY :

Tréninky probíhají každý čtvrtek v tělocvičně na ZŠ v Březové nad Svitavou od 14.30 do 18.15 hodin!!

• A každý, kdo se chce sportu věnovat, potřebuje k tomu i vybavení :
  • NA TRÉNINKY : hůlku , taneční piškoty či cvičky , pohodlné a sportovní oblečení , dostatek tekutin a vlasy v copku !!
  • NA VYSTOUPENÍ , PŘEHLÍDKY A SOUTĚŽĚ : hůlku , kostým , taneční piškoty či cvičky , oddílové tričko a legíny a další potřeby !! :)

VEDENÍ ODDÍLU:

HLAVNÍ VEDOUCÍ : Monika Čermáková a Leona Marková

TRENÉRKA-CHOREOGRAFKA : Monika Čermáková

KONTAKTNÍ TEL.ČÍSLO : 733 265 137

FB : Mažoretky Marcipelky Březová nad Svitavou

PRO NOVÁČKY:

Baví tě tanec, gymnastika, nebo se ti líbí a chceš se to naučit? Chtěla bys zažít něco nového a poznat nové kamarádky? Pokud se chceš účastnit soutěží, vystoupení, soustředění, chodit na tréninky, zlepšovat se a tancovat, TAK SE PŘIDEJ MEZI NÁS! !

Nábor nových členek máme na začátku každé nové sezony a po domluvě během sezony !!

A CO ŘÍCI ZÁVĚREM O MAŽORETKÁCH :

Mažoretkový sport je jedinečný. Již dávno není jen o pochodování a točení s hůlkou. Díky tomu, že spolu holčičky tráví i velmi mnoho víkendů, stává se z týmu jedna velká rodina, o kterou nikdo nechce přijít. Mažoretkový oddíl jezkrátka parta nerozlučných kamarádek, které se mají rády a společně jdou za svým snem!!